Привiтання від партнерів | OTP Bank святкує 20-річчя   


Тамаш Хак-Ковач

Голова правління АТ «ОТП БАНК»

ОТП Банк почав свою історію в Україні 20 років тому. Один із перших іноземних банків в Україні. Один із перших – у багатьох банківських напрямках. Першопроходець у структурованому торговельному, проектному й інвойсному фінансуванні для корпоративних клієнтів. Один із засновників сучасного Private Banking в Україні. Піонер роздрібного споживчого кредитування... Від невеликого європейського банківського «бутика» в 1998 році ОТП Банк виріс до справжнього маркет-мейкера українського банківського ринку.

Звичайно, в основі цієї успішної історії знаходяться люди. Наші колеги, наші клієнти, наші партнери. Цього року ми святкуємо не просто ювілей банку, не просто річницю юридичної особи АТ «ОТП Банк». Ми відзначаємо позначку у 20-річній історії співпраці, побудованій на виправданій довірі, відповідальності, чесності та професійності.

Вітаю Вас з ювілеєм ОТП Банку!

Голова правління АТ «ОТП БАНК» - Тамаш Хак-Ковач
Голова Наглядової ради АТ «ОТП БАНК - Золтан Майор
Золтан Майор Голова Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»

Цього року дорога «донька» групи OTP Group – ОТП Банк в Україні – відзначає своє 20-річчя.

Це справжня віха у насиченій історії цього сталого, видатного банку нашої міжнародної групи.

Я пишу цю святкову присвяту, відчуваючи глибокий зв'язок з нашими українськими колегами, котрі насправді є тими майстрами, які створили та зростили цей банк, а також з нашим клієнтам і партнерам, які своєю довірою та підтримкою сприяли успіху OTP Bank.

Відзначаючи цю річницю, ми стверджуємося у вірі у подальші яскраві перспективи розвитку ОТП Банку в Україні, оскільки вони дійсно ґрунтуються на переконливих передумовах.

По-перше, такою передумовою є те, що OTP Group віддано слугує цьому ринку, цій спільноті, цій країні, відповідально реалізуючи свою соціальну місію.

По-друге, OTP Bank зарекомендував себе як приклад для наслідування для українського ринку з точки зору дотримання високих етичних стандартів (чесності, добросовісності, прозорості). Ці принципи не просто стали основою загального етичного кодексу банку, а самою суттю і запорукою успіху його бізнесу.

Нарешті, співробітники ОТП Банку – це просто «світлі голови», справжні професіонали та ентузіасти своєї справи, які не втрачали духу навіть у складні часи кризи.

Ми сповнені щирої гордості за OTP Bank в Україні і бажаємо ювілярам щасливо продовжувати свою вражаючу історію успіху і звершень!

детальнiше
Правління Національного банку України

Шановні колеги!

З нагоди ювілею прийміть привітання та слова щирої вдячності за ваші професійність та високі стандарти роботи.

Двадцять років ефективної діяльності на ринку − це беззаперечний успіх, проте найбільше ваше досягнення − надійні стосунки з клієнтами та висока репутація у ділових колах.

Дякуємо всьому колективу банку за гідний внесок у становлення банківської системи України, її розвиток і стабільність.

Бажаємо вам подальших успіхів, невичерпних можливостей, цікавих проектів та ідей, підкорення нових горизонтів на фінансових широтах!

детальнiше
Правління Національного банку України
Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України - Олена Коробкова
Олена Коробкова Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вітаючи з 20-річним ювілеєм діяльності на ринку банківських послуг в Україні, НАБУ, як профільна асоціація, відзначає, що, безумовно, ОТП Банк є одним із стовпів національної банківської системи, одним із найнадійніших та найпотужніших банків України.

Поєднуючи в собі зважений, збалансований, навіть консервативний підхід, ОТП Банк завжди крокує у ногу із часом, базуючи свої продукти на новітніх технологіях для якнайкращого та найзручнішого обслуговування клієнтів. Потрібно відмітити соціальну орієнтованість банку – у період загострення кризових явищ у економіці країни, ОТП Банк завжди йшов назустріч клієнтам, шукаючи оптимальні шляхи вирішення складних ситуацій. Це підкреслює глибоке розуміння різних аспектів діяльності банку, високу професійність команди та спрямованість на забезпечення зростання економіки країни в цілому.

ОТП Банк є засновником, проактивним та ефективним членом НАБУ. Ми дуже пишаємося тим, що до складу Ради НАБУ входить Голова Правління банку Тамаш Хак-Ковач, який, крім виконання обов’язків члена Ради, одночасно є визнаним та авторитетним лідером надзвичайно важливого та успішного проекту – Paperless.

Поділяючи європейські цінності, які сповідує банк, НАБУ щиро бажає ОТП Банку подальшого успішного розвитку, розширення клієнтської бази, найкращих та найсприятливіших умов для ведення бізнесу, і залишатись й надалі провідним банком української банківської системи.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Олена Коробкова

Виконавчий директор НАБУ

детальнiше
European Business Association

Ми цінуємо довготривалі партнерські стосунки з ОТП Банком!

Нас надихають компанії з унікальною історією та правильними цінностями. Ви – саме такі!

І як би складно не було, ми з вами точно знаємо, як працювати за будь-яких умов, просто професійно виконуючи свою роботу.

Ми щиро бажаємо вам нових звершень і головне – сприятливих умов у державі для розвитку вашої справи.

Дуже цінуємо вашу залученість та раді продовжувати нашу співпрацю з покращення інвестиційного клімату в Україні!

детальнiше
European Business Association
Chief Marketing Officer Tickets Travel Network - Марія Ляхова
Марія Ляхова Chief Marketing Officer
Tickets Travel Network

Від щирого серця хочу привітати ОТП Банк із 20-ти річчям! З упевненістю можу сказати, що це найпрофесійніша, найкреативніша та найвідкритіша для інновацій команда талановитих людей. Мені завжди дуже приємно втілювати наші спільні проекти і дивитись, як, на перший погляд, шалені ідеї стають реальністю.

Креативу, радості й натхнення для втілення самих крейзі мрій!!!

детальнiше
Ігор Миколайович Гордієнко Голова правління
Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна»

Шановні панове,
Щиро вітаємо вас з нагоди ювілею та бажаємо і надалі невтомно стояти на варті фінансових інтересів клієнтів, як ви робили це протягом всіх 20 років в Україні. Адже воно того варте. Ми пересвідчилися, що ваш професійний підхід до справи не просто гарантує клієнтам високу якість послуг. Без перебільшення – ви полегшуєте життя бізнесу та допомагаєте у виконанні надважливих задач.

Своєю щоденною роботою та сотнями реалізованих проектів ви змогли довести, що є справжніми професіоналами та партнером, на якого можна покластися. Дякуємо за співпрацю та бажаємо наснаги для подальших звершень!

детальнiше
Голова правління Акціонерної страхової компанії «ІНГО Україна» - Ігор Гордієнко
Виконуючий обов'язки Голови правління ПрАТ «Страхова компанія «ВУСО» - Андрій Артюхов
Андрій Вікторович Артюхов Виконуючий обов'язки Голови правління
ПрАТ «Страхова компанія «ВУСО»

Шановний партнере!

Страхова компанія VUSO вітає Вас з 20-річним ювілеєм!

Ми впевнені, що OTP Bank рухається правильним шляхом до успіху. За час співпраці, ми переконалися, що ви є одним із лідерів фінансового сектора України, і вирізняєтеся на тлі конкурентів своєю стабільністю і соціальною відповідальністю у відношенні до клієнтів і партнерів.

Командний дух, захопленість своєю справою і професіоналізм вашої команди роблять наші ділові відносини ефективними і наповненими цікавими ідеями.

Ми щиро раді, що стали Вашим партнером і цінуємо кожен спільний проект. Сподіваємося, що наша співпраця триватиме ще багато років заради загального процвітання і благополуччя. Разом зможемо домогтися в майбутньому вражаючих успіхів!

Бажаємо Вашій компанії всього найкращого. Нехай наступні 20 років для Вас будуть ще більш успішними!

детальнiше
Дмитро Олексійович Грицута Голова Правління
ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»

Шановний партнере!

Прийміть вітання від ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» з нагоди 20-ї річниці ОТП Банку!

За п’ятирічний період нашої співпраці з ОТП Банком ми неодноразово впевнилися у високих принципах професійної діяльності, порядності та надійності цього підприємства.

ОТП Банк довів, що здатен йти вперед навіть у найскладніші часи, і вирішувати найважчі завдання.

Вітаємо усіх, хто вклав душу і серце в його розвиток від заснування до нинішнього часу.

У цей радісний день бажаємо Вам подальшого професійного росту, вдалих справ, процвітання, наснаги до нових звершень і завоювань, задоволених клієнтів та безупинного руху до успіху. А всьому колективу – міцного здоров'я, сил і реалізації найсміливіших планів!

Нехай Вас завжди супроводжують перемоги в усіх починаннях, партнери будуть надійними, а проекти – результативними. Зі святом Вас!

детальнiше
Голова Правління ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» - Дмитро Грицута
Заступник голови правління  ПРАТ СК «Арсенал страхування» - Марина Авдєєва
Марина Євгенівна Авдєєва Заступник голови правління
ПРАТ СК «Арсенал страхування»

Шановні партнери!

Від усього серця вітаємо вашу компанією з ювілеєм. 20 років на українському ринку – це визначна дата. І щоб дістатися цієї висоти, вам, певна річ, довелося прикласти чималих зусиль, навичок та знань. І з цим завданням ви впоралися на всі 100%. Тож надалі, тримайте руку на пульсі!

Подальшого процвітання та успіхів!

Збільшення нових цікавих ідей та проектів. Міцних партнерів та розуміючих клієнтів!

З найкращими побажаннями СК «Арсенал Страхування».

детальнiше
Тамаш Райнаї Перший заступник голови правління ПрАТ "Страхова компанія "УНІКА"

Страхова компанія «УНІКА» співпрацює з ОТП Банком вже більше 10 років. Ця багаторічна взаємодія дозволяє мені з упевненістю називати ОТП Банк надійним і професійним партнером, діяльність якого заснована на високих стандартах обслуговування. За роки нашої співпраці Банк показав здатність будувати довгострокові і взаємовигідні відносини, що для нашої компанії є найбільш важливим і цінним.

Від імені Страхової компанії «УНІКА» вітаю ОТП Банк із 20-річним ювілеєм роботи на ринку України та бажаю подальшого процвітання, високих результатів роботи, надійних партнерів і клієнтів!

детальнiше
Перший заступник голови правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА» - Тамаш Райнаї
Директор iPay.ua - Євген Веліканов
Євген Веліканов Директор iPay.ua

Шановні колеги з OTP Bank,

Сервіс онлайн-платежів iPay.ua вітає Ваш банк із 20-річчям!

В особі OTP Bank iPay.ua знайшов надійного партнера та професійного гравця ринку фінансів. Ми дякуємо Вам за сумлінну роботу та відповідальність протягом усього часу нашої співпраці.

20-річчя існування OTP Bank – свідчення високої конкурентоспроможності Вашої команди. З дня на день Ви демонструєте свої вміння: якісне обслуговування клієнтів, здатність швидко та ефективно вирішувати проблеми, пропонування нових технологічних рішень.

Уся команда сервісу онлайн-платежів iPay.ua бажає OTP Bank довгих років роботи на українському ринку фінансів, надійності, успіхів і збільшення кількості клієнтів!

Ми пишаємося партнерством із Вами!

детальнiше
Сергій Анатолійович Стеценко Директор
ТОВ «Гант-ЄС»

Дякуємо за співпрацю колективу ОТП Банку та прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого 20-річчя! Бажаємо Вам процвітання, безперервного грошового потоку, фінансової стабільності, надійних партнерів, перспективних кадрів, результативних проектів, збільшення оборотів діяльності, сприятливого економічного клімату, працездатності, моральної стійкості, витримки та спокою!

детальнiше
Директор <br>ТОВ «Гант-ЄС» - Сергій Стеценко
Директор ТОВ «Авенір» - Мельник Володимир
Мельник Володимир Михайлович Директор ТОВ «Авенір»

Щирі привітання з ювілеєм! Працюємо з ОТП Банком 15 років. Бажаємо улюбленому банку бути завжди лідером, а також процвітання і стабільного успіху, твердої ходи на ринку фінансів. Дякуємо співробітникам ОТП Банку за високий рівень професіоналізму, за увагу, тепле і сердечне ставлення до клієнтів банку. Бажаємо Вам щастя, любові та благополуччя і здійснення мрій.

детальнiше
Дмитро Кубрак Генеральний директор ТОВ «Агро Імпорт Груп»

Від імені колективу компанії ТОВ «Агро Імпорт Груп» вітаю ОТП Банк зі знаменним ювілеєм - 20-річчям успішної роботи на ринку банківських послуг!

Довіра, якою заслужено користується ОТП Банк у клієнтів і партнерів, його авторитет і стійке положення – результат високого професіоналізму, цілеспрямованості, енергії, любові до своєї справи та гідного рівня соціальної відповідальності.

Наша компанія користується послугами ОТП Банку з 2013 року, і за цей час співпраця базувалася лише на взаєморозумінні і взаємодовірі, що безперечно підкреслює вашу надійність і компетентність.

Хочеться в черговий раз висловити слова поваги всьому колективу банку за чуткість у роботі, високу культуру обслуговування та бажання не зупинятися на досягнутому.

Нехай оптимізм, впевненість у своїх силах, надійні ділові партнери і довіра вкладників будуть з ОТП Банком довгі роки! Щиро бажаю колективу чіткої і успішної роботи, розвитку і процвітання, міцного здоров'я всім, благополуччя і щастя!

детальнiше
Генеральний директор ТОВ «Агро Імпорт Груп» - Дмитро Кубрак
Група компаній «Ландтехнік»
Група компаній «Ландтехнік»

Вітаємо всіх працівників ОТП Банку з ювілеєм - 20-річчям успішної роботи на ринку банківських послуг.

За всі роки роботи ОТП Банк зарекомендував себе як надійний фінансовий інститут, що міцно зайняв свою нішу в фінансово-кредитній системі України.

Довіра, якою заслужено користується ОТП Банк у клієнтів та партнерів, його авторитет, надійність і стійке положення - свідоцтво найвищого професіоналізму, цілеспрямованості, енергії, любові до своєї справи всіх членів колективу.

Нехай оптимізм, впевненість у своїх силах, надійні ділові партнери та довіра вкладників будуть з Вами довгі роки.

Від щирого серця бажаємо всьому колективу доброго здоров'я, благополуччя, задоволення від творчої роботи на благо своїх родин і численних клієнтів.

З найкращими побажаннями та вдячністю за співпрацю колектив групи компаній "Ландтехнік"

детальнiше
Віталій Токарєв Фінансовий директор
ТОВ «СУМАТРА-ЛТД» (ТМ «КОСМО»)

Шановний колектив ОТП Банку!

Прийміть найщиріші сердечні вітання з чудовим ювілеєм – 20-річчям від дня утворення!

Працюючи з ОТП Банком, ми переконалися у Вашій надійності і компетентності.

Бажаємо Вашому колективу міцного здоров'я, оптимізму, задоволення від роботи, гарного настрою і відчуття повноти життя у всіх її проявах, а ОТП Банку – динамічного розвитку і довгих років стабільного успіху!

детальнiше
Фінансовий директор <br>ТОВ «СУМАТРА-ЛТД» (ТМ «КОСМО») - Віталій Токарєв
ТОВ «Агротехносоюз»
ТОВ «Агротехносоюз»

Компанія «Агротехносоюз» тільки нещодавно розпочала співробітництво з ОТП Банком. Продуктами банку задоволені, насамперед – проект по заробітній платні та операції з кредитування. Всі співробітники банку детально пояснюють про всі комісії, плюси та мінуси того чи іншого продукту. В банку все продумано до дрібниць, кваліфіковані співробітники працюють на високопрофесійному рівні, завжди оцінюють ситуацію, порадять, як краще діяти, і дадуть відповіді на всі поставлені питання.

Висловлюємо подяку співробітникам ОТП Банку, і особливо - Олесі Качмар, начальнику відділення «Дарницьке» - за професійне ведення наших проектів.

Надзвичайно радує той факт, що ми обрали професійний банк, з яким приємно співпрацювати.

Бажаємо розвивати свій потенціал, удосконалювати професіоналізм, розвивати нові продукти і гарних клієнтів!

детальнiше
Євтушенко Олексій Вікторович Директор ТОВ «ЖАКО»

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ!

Маємо приємну нагоду від імені колективу ТОВ «ЖАКО» щиро привітати Вас із 20-річчям від заснування банку!

За роки діяльності ОТП Банк довів на практиці свій високий професіоналізм, стабільність, надійність та передбачуваність, що в банківській справі є найкращою оцінкою роботи фінансової установи.

Дякуємо за Вашу сумлінну працю і від усієї душі бажаємо нових досягнень та успіхів на фінансовому ринку, а також щастя, здоров’я та усіляких гараздів всім працівникам банку!

детальнiше
Директор ТОВ «ЖАКО» - Євтушенко Олексій
Генеральний директор ТОВ «Науково-технічне підприємство «Бурова техніка» - Віталій Вітрик
Віталій Григорович Вітрик Генеральний директор
ТОВ «Науково-технічне підприємство «Бурова техніка»

Щиро вітаємо весь колектив ОТП Банку з 20-річним ювілеєм!

За роки своєї роботи ОТП Банк зарекомендував себе як стабільний, перевірений і надійний фінансовий партнер.

У Вашого банку славне минуле і гідне сьогодення, а головним досягненням цих років є довгі та міцні відносини з клієнтами.

З упевненістю можна сказати, що сьогодні ОТП Банк є ефективно функціонуючою фінансовою установою, яку відрізняє власний стиль роботи і правильний вибір пріоритетів.

З упевненістю можна сказати, що сьогодні ОТП Банк є ефективно функціонуючою фінансовою установою, яку відрізняє власний стиль роботи і правильний вибір пріоритетів.

Бажаємо, щоб у ювілейному році не лише зберіглось, а й примножилось все гарне, що було надбано і напрацьовано за ці 20 років. Реалізовуйте найсміливіші проекти і підкорюйте нові вершини! Нехай

Ваш Банк зростає разом зі своїми клієнтами, відзначаючи ювілей за ювілеєм. Бажаємо Вам подальшого лідерства, значних досягнень, процвітання і розвитку, великих вкладів і фінансової стабільності, а головне, довіри клієнтів.

детальнiше
ЖК «Лісовий квартал»

Вітаємо ОТП Банк з 20-річчям!

Висловлюємо щиру вдячність за роки плідної співпраці та професіоналізм.

Завдяки Вашій надійній підтримці тисячі наших клієнтів отримали омріяне житло.

Щиро зичимо Вам подальших успіхів, вдосконалення та розвитку компанії.

детальнiше
ЖК «Лісовий квартал»
Генеральний директор Компанії Treeum - Іван Євтушенко
Іван Юрійович Євтушенко Генеральний директор
Компанія Treeum

ОТП Банк є постійним партнером сайтів Мінфін і Finance.ua вже більше 8 років. Ми радіємо, коли бачимо, як швидко і технологічно розвивається банк. Бажаємо команді банку успішної реалізації стратегії розвитку, приросту задоволених клієнтів і високого прибутку для акціонерів!

детальнiше
Ігор Васильович Ткаченко Генеральний директор
Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРПОЛ»

Шановні партнери!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 20-річного ювілею ОТП Банку!

Ваш банк приносить великий позитив у життя багатьох людей. Увесь ваш персонал плідно, а головне, професійно, виконує свою роботу. Зичимо незмінних вам успіхів у справах, щасливих днів, світла, добра, радості в житті, завжди гарного настрою. Легких доріг бажаємо вам, хай щастить на всіх перехрестях долі!

детальнiше
Генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРПОЛ» - Ігор Ткаченко
Генеральний директор ТОВ «ВКК «Укрбудінвест-2000» - Оксана Романченко
Оксана Анатоліївна Романченко Генеральний директор
ТОВ «ВКК «Укрбудінвест-2000»

Від імені нашого дружнього колективу ТОВ "ВКК "Укрбудінвест-2000" хочу привітати ОТП Банк і подякувати за вашу надійну підтримку під час створення нашого Житлового Комплексу "Palladium". Завжди вчасно, завжди якісно і з розумінням ви обслуговуєте нас. Ми високо цінуємо професіоналізм співробітників ОТП Банку і сміливо можемо рекомендувати ваші послуги іншим.

Бажаємо успіхів у вашій нелегкій справі, процвітання, вдосконалення навичок та безперервного розвитку!

детальнiше
Олег Романенко Генеральний директор
ПрАТ «СК «Кардіф»

Шановні колеги,

Від імені компанії Кардіф щиро вітаю ОТП Банк з 20-тирічним ювілеєм! З цих 20 років майже половину BNP Paribas Cardif та ОТП Банк ведуть плідну співпрацю, і з року в рік ми бачимо невгасаючий оптимізм, ентузіазм та впевненість, які Банк демонструє на своєму шляху.

Бажаю вам і надалі стабільності та процвітання на довгі роки, реалізації цікавих інноваційних ідей, перспективного майбутнього, дружнього колективу та гарних партнерів, які допоможуть Банку досягнути поставлених цілей та займати гідне місце на українському і світовому банківському ринку!

детальнiше
Генеральний директор ПрАТ «СК «Кардіф» - Олег Романенко
Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (“Проект CUTIS”),який виконується Компанією «АЕРІК Інк.»
Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (“Проект CUTIS”),який виконується Компанією «АЕРІК Інк.», що діє як Конференційна Рада Канади (КРК)

Щиро вітаємо банк OTP Bank з ювілеєм!

Бажаємо процвітання, гарних клієнтів та залишатися завжди найнадійнішим банком!

Ми дуже цінуємо нашу співпрацю!

детальнiше
Трудовий колектив ПрАТ «ЮЖЕНЕРГОБУД»

Мы в банк приходим за деньгами,
И вы работаете с нами,
И вот поэтому сейчас
Мы благодарим за это вас.
Пусть все больше процветает банк,
Набирая только обороты!
И клиент пусть обслужиться будет рад,
Принося в Ваш банк свои доходы!
Пусть растут финансы и у Вас,
Кошелек становится все толще,
Сбудется пускай и сей же час,
То, что в жизни хочется Вам больше!

детальнiше
Трудовий колектив ПрАТ «ЮЖЕНЕРГОБУД»
Директор ТОВ «Скай Тревел Холдінг Лтд», HRG Ukraine - Олена Мартинчук
Олена Євгенівна Мартинчук Директор ТОВ «Скай Тревел Холдінг Лтд», HRG Ukraine

Щиро вітаємо надійного партнера ОТП Банк з 20-річним ювілеєм!
Стабільність банку – це запорука здорового і успішного бізнесу його клієнтів. Тому ми щасливі бути частиною портфоліо Банку і вдячні його співробітникам за дружню і професійну підтримку протягом багатьох років.

детальнiше
Станіслав Поляков ТОВ «Лайкамобайл Україна»

От лица ООО «Лайкамобайл Украина» и себя лично, поздравляю коллектив ОТП Банка с юбилеем!
20 лет работы на рынке банковских услуг — это отличный показатель надежности, стабильности и доверия.
Благодарю Вас за крепкие партнерские отношения и выражаю глубочайшую признательность за сотрудничество. Мы дорожим и высоко ценим это и искренне надеемся, что плодотворное сотрудничество сохранится и в дальнейшем.
Желаю, чтобы юбилейный год открыл для вас новые возможности и перспективы, стабильности Вам и процветания, надежных партнеров, творческого горения и преданных делу сотрудников.
За эти годы вы достигли значительных успехов и те результаты, и позиции, которые вы занимаете в рейтингах, тому подтверждение!
Не останавливайтесь на достигнутом!

детальнiше
ТОВ «Лайкамобайл Україна» - Станіслав Поляков
ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» Національний виробник сільськогосподарської техніки
ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.»
Національний виробник сільськогосподарської техніки

Общество с ограниченной ответственностью «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» в лице генерального директора Хомишинца Владимира Лукича, выражает благодарность коллективу АО «ОТП Банк» за многолетнее сотрудничество, своевременность, оперативность, ответственность при выполнении поручений.
Надеемся на дальнейшую плодотворную работу с Вами.

детальнiше
Віталій Кузнєцов СЕО національної мережі «Цитрус»

Двадцятирічний ювілей – особлива дата. Це та межа, за якою вже безліч реалізованих планів, дій, проектів.
Коли бізнес набуває цінного досвіду і свою неповторну та унікальну історію.
Наша компанія також впритул наблизилася до цього віку. І ми засвоїли на власному досвіді: 20 років – це великий шлях через терни до зірок. Пройти його вдається найбільш сміливим, наполегливим, цілеспрямованим.
Тим, хто цілком поглинений улюбленою справою.
Що таке 20 років з точки зору людини? З одного боку, величезна частина життя, а з іншого – це тільки початок, молодість, розквіт. Адже попереду ще стільки доріг, які потрібно пройти, та стільки вершин, які потрібно підкорити.
Що таке 20 років з точки зору компанії? Це зрілість і визнання, повага і репутація. Вже два десятиліття ОТП Банк є провідним гравцем банківської галузі. Ваші лідерські позиції – прекрасний привід для гордості.
Від щирого серця бажаємо вашій команді подальшого зростання та процвітання. Нехай ваш грандіозний досвід буде надійним фундаментом для нових досягнень.
З двадцятиріччям, партнери!

детальнiше
СЕО національної мережі «Цитрус» - Віталій Кузнєцов
ТОВ «Балтік Граунд Сервіс ЮА»
ТОВ «Балтік Граунд Сервіс ЮА»

Шановні партнери!
Щиро вітаємо вас із 20-річним ювілеєм!
Прийміть наші сердечні побажання вам успіху та процвітання!
Надійні, енергійні, кмітливі – такими ми вас бачимо, за що і цінуємо вас.
Ми раді бути клієнтами професіоналів своєї справи!

детальнiше
Кормишкін Юрій, Данильченко Ростислав Засновники Групи компаній «ПАЕК»

20-річчя на ринку банківських послуг – це серйозна дата. А також це черговий етап розвитку фінансової організації, привід підбити підсумки виконаної роботи і поставити перед собою нові довгострокові завдання. Щиро вітаємо вас і ваших фахівців з ювілеєм!
Ваша команда своєю працею зробила гідний внесок у розвиток країни. Завдяки своїй самовіддачі ви змогли зарекомендувати себе на ринку як надійний партнер. Саме тому групі компаній «ПАЕК» вже не перший рік приємно співпрацювати з «ОТП Банк». Бажаємо і надалі продовжувати зміцнювати свої позиції на фінансовому ринку, знаходити нові підходи для залучення ще більшої кількості клієнтів і мати змогу завжди виконувати свої зобов'язання перед партнерами. Раді, що можемо творити історію разом з вами!

детальнiше
Засновники Групи компаній «ПАЕК» - Кормишкін Юрій та Данильченко Ростислав
Засновники Групи компаній «ТЕХНОТОРГ» - Березовський Євген та Калюжний Ігор
Березовський Євген, Калюжний Ігор Засновники Групи компаній «ТЕХНОТОРГ»

Раді привітати керівництво та весь високопрофесійний колектив ОТП Банку з нагоди 20-ти річного ювілею роботи в Україні. Група компаній «ТЕХНОТОРГ» плідно співпрацює з ОТП Банком вже 14 років. За цей час Ви стали нашим надійним фінансовим партнером та опорою. Всі ці роки ми росли і розвивалися разом з Вами. Тому нам особливо приємно побажати ОТП Банку в цю урочисту дату натхнення, подальшого розвитку та процвітання. Керівництву Банку – побажати великих амбіційних досягнень, а Вашому колективу – зберегти професійність та атмосферу дружньої співпраці, що склалася за довгі роки багатогранного співробітництва між ОТП Банком та Групою компаній «ТЕХНОТОРГ».

детальнiше
Артур Ласков Фінансовий директор ТОВ «ТЕКСІКА»

Примечательно, что компания ТЕКСИКА в этом году также отмечает свой 20-летний юбилей. Правда, мы моложе на 9 месяцев) С ОТП Банком мы сотрудничаем более 5 лет, и каждый год все лучше и активнее.
Мы очень ценим те прочные и доверительные взаимоотношения, которые сложились между нашими компаниями.
Партнерство с ОТП Банком помогает нам успешно решать задачи бизнеса и отвечать непростым макроэкономическим и рыночным вызовам. В ситуациях разной сложности банк всегда был надежным партнером, и мы всегда могли рассчитывать на поддержку и понимание.
Также следует помнить, что за отлаженными бизнес-процессами ОТП Банка и сервисом высокого качества всегда стоят конкретные люди. Отмечу сбалансированную и четкую работу отделения «Отрадное», особенно Павленко Юлию и Папко Викторию, а также работников Цетрального офиса Борисова Егора и Дробот Анну.
Мы искренне поздравляем сотрудников ОТП Банка с круглой датой 20 лет успешной деятельности!
Желаем, чтобы работа приносила Вам не только деньги, но и ежедневную радость от общения с благодарными клиентами!

детальнiше
Фінансовий директор ТОВ «ТЕКСІКА» - Артур Ласков
бiльше поздоровлень